-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі та фрукти
Оголошено тендер
119 417.00
UAH
Номер:
3e1e5870a0b642bb83ba21d29a8faab0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-13-005583-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 417.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі та фрукти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.10.2023 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума119 417.00 UAH