-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по монтажу інфрачервоних довгохвильових електрообігрівачів в адміністративному приміщенні за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, село Макариха, вулиця Центральна, 31 ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
89 100.00
UAH
Номер:
4bc2c32c19b64f2c96104b52b5660cee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-11-004768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дмитрівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04365267
-
Адреса:
27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, пл. Перемоги, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Дмитрівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04365267
-
Адреса:
27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, пл. Перемоги, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
89 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по монтажу інфрачервоних довгохвильових електрообігрівачів в адміністративному приміщенні за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, село Макариха, вулиця Центральна, 31 ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.10.2023 16:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по монтажу інфрачервоних довгохвильових електрообігрівачів в адміністративному приміщенні за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, село Макариха, вулиця Центральна, 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума89 100.00 UAH