• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)

Оголошено тендер

580 693.91 UAH
Номер: f04a79a1356e4e749c1f50c3797302a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-11-004280-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 580 693.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 11.10.2023 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума580 693.91 UAH