-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт системи водопостачання газозбірних пунктів Стрийського ВУПЗГ
Оголошено тендер
16 101 528.72
UAH
Номер:
6261648cb8d84f578e8ae5b44d4932f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-11-002249-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 101 528.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт системи водопостачання газозбірних пунктів Стрийського ВУПЗГ
Примітки:
Апарат АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 30019801). Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
11.10.2023 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 101 528.72 UAH