-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фруктові та овочеві соки
Оголошено тендер
69 756.00
UAH
Номер:
3e0b43d5055843be89667bc1f58b58ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-10-007317-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 756.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фруктові та овочеві соки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.10.2023 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума69 756.00 UAH