• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 0a7e1dfdb3984a079d366844777877e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-10-003166-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕРНУВАТСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ТЕРНУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕРНУВАТСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ТЕРНУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо
Примітки: Відкриті торги з особливостями не вдібулися через відсутність пропозицій. Укладений прямий договір.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.10.2023 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH