-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту (найпростіші укриття) за адресою м. Херсон, вул.Миру 31
Оголошено тендер
6 825.00
UAH
Номер:
e28a68e2e6c14510bf6e8f217b66b61d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-03-002141-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту (найпростіші укриття) за адресою м. Херсон, вул.Миру 31
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.10.2023 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту (найпростіші укриття) за адресою м. Херсон, вул.Миру 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 825.00 UAH