-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Посадковий матеріал для озеленення адміністративного центру Котелевської громади код за ДК 021:2015 03450000-9 Розсадницька продукція (03452000-3 Дерева, 03451300-9 Кущі)
Оголошено тендер
300 298.00
UAH
Номер:
947c29cbb67d462a9bd5c6bac8da9507
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-03-001026-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Комбінат комунальних підприємств" Котелевської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351548
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище міського типу Котельва, ВУЛИЦЯ РИНКОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Комбінат комунальних підприємств" Котелевської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351548
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище міського типу Котельва, ВУЛИЦЯ РИНКОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 298.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Посадковий матеріал для озеленення адміністративного центру Котелевської громади код за ДК 021:2015 03450000-9 Розсадницька продукція (03452000-3 Дерева, 03451300-9 Кущі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.10.2023 10:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Барбарис Тунберга Конкорд /Berberis thunbergii Concord
Кількість
14 штуки
Період постачання
(не задано)
Самшит /Buxus sempervirens
Кількість
703 штуки
Період постачання
(не задано)
Спірея японська Меджик Карпет / Spiraea japonica Magik Carpet
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Граб звичайний/ Carpinus betulus
Кількість
1260 штуки
Період постачання
(не задано)
Клен гостролистий Globosum/ Acer platanoides Globosum
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
Сакура дрібнопильчата Канзан/ Prurnus serrulata Ranzan
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Тис середній Хіксіі/ Taxus media Hicksii
Кількість
300 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 298.00 UAH