• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 8e997e0ebca845ce9dd1afe4cd2e8e6e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-001677-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки: Потреба 2023. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.10.2023 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума150 000.00 UAH