• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Пилипа Орлика, 46

Оголошено тендер

14 431.00 UAH
Номер: c13bcac7f2774467a9bca8ecab32db99
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-29-002319-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Очікувана вартість: 14 431.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Пилипа Орлика, 46
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.09.2023 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Пилипа Орлика, 46
Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума14 431.00 UAH