• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

860 000.00 UAH
Номер: 0ceb60d73b55433bacb620fe1b63f7ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-25-007707-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Житомирський дошкільний навчальний заклад № 46
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад № 46
Очікувана вартість: 860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Примітки: Затверджено 25.09.2023. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10025, м.Житомир, провулок Шкільний, 6. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.09.2023 19:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума860 000.00 UAH