• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт мереж водопостачання технічної води з заміною водонапірної вежі (БР-50) в с. Сергіївка Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області

Оголошено тендер

3 200 000.00 UAH
Номер: 80227a0a6b074a4dbedf773eef3da3de
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-25-001744-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області
Замовник: Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області
Очікувана вартість: 3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт мереж водопостачання технічної води з заміною водонапірної вежі (БР-50) в с. Сергіївка Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
Примітки: з особливостями
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 25.09.2023 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 200 000.00 UAH