• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))

Оголошено тендер

2 644 970.00 UAH
Номер: 9b92cf8489eb4dd6b63f067d678ff8a9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-25-001021-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Очікувана вартість: 2 644 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач гілок (деревини))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнання
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.09.2023 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 644 970.00 UAH