-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексного утримання міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сокиряни – Окниця», міжнародного автомобільного пункту пропуску «Вашківці – Гріменкеуць» через державний кордон, Чернівецька область (ДК 021:2015 –79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Оголошено тендер
3 298 665.00
UAH
Номер:
338fa2a60f2c4dddb4a3a35de6d0b911
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-21-007731-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22843868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, ВУЛ. ГОЛОВНА, будинок 205
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22843868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, ВУЛ. ГОЛОВНА, будинок 205
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 298 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексного утримання міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сокиряни – Окниця», міжнародного автомобільного пункту пропуску «Вашківці – Гріменкеуць» через державний кордон, Чернівецька область (ДК 021:2015 –79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
21.09.2023 19:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 298 665.00 UAH