• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Поточний ремонт найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Українська,19

Оголошено тендер

740 654.00 UAH
Номер: 8eccde7fc3604ab3b557f0472656cb0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-21-001668-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Очікувана вартість: 740 654.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Українська,19
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.09.2023 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт найпростішого укриття КЗ «Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» ХОР за адресою м.Херсон вул.Українська, 19
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума740 654.00 UAH