-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з передавання даних
Оголошено тендер
586 105.30
UAH
Номер:
25d2f7e9af82400982af0cc01128ae9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-21-001300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727770
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727770
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
586 105.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з передавання даних
Примітки:
Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Дата опублікування:
21.09.2023 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума586 105.30 UAH