• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки, моноблоки та системні блоки.

Оголошено тендер

968 527.00 UAH
Номер: a470194d2500484c859a05948220e7b9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-20-003450-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Замовник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Очікувана вартість: 968 527.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки, моноблоки та системні блоки.
Примітки: Відповідний код ДК 021:2015:-ноутбуки-ДК 021:2015-30213000-5-персональні ком’ютери;,моноблоки –ДК 021:2015-30213300-8-настільні ком’ютери;,системні блоки-ДК 021:2015-30214000-2-робочі станції.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.09.2023 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума968 527.00 UAH