• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розроблення технічної документації із землеустрою територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: 34f8d473f4cd41eb80f98efd85cc2580
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-20-001318-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розроблення технічної документації із землеустрою територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 20.09.2023 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума900 000.00 UAH