-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015-09130000-9-Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
94 350.00
UAH
Номер:
a1f4eb2d6e2d4287bad179837ec83b83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-15-004310-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Залузький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25994310
-
Адреса:
30226, Україна, Хмельницька область, Залужжя, Садова, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Залузький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25994310
-
Адреса:
30226, Україна, Хмельницька область, Залужжя, Садова, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (ДК 021:2015-09130000-9-Нафта і дистиляти)
Примітки:
30226, Хмельницька обл., с.Залужжя, вулСадова, 1А, категорія замовника 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.09.2023 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума94 350.00 UAH