-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
293 004.00
UAH
Номер:
f23b87ece3044c8ea84e26761670d77b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-004188-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
293 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
12.09.2023 14:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти спецфонду
Сума69 526.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума223 478.00 UAH