• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підкладка під ламінат

Оголошено тендер

23 472.00 UAH
Номер: 978f0969f0604418b4ef5a4c8e92c9bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-12-002710-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 23 472.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підкладка під ламінат
Примітки: ТМЦ-НХМ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 12.09.2023 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 472.00 UAH