-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дизельне паливо; бензин А-95
Оголошено тендер
206 930.00
UAH
Номер:
ba3ebcea9f4c4b4e83bb1ce5df0b7819
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-002354-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25495497
-
Адреса:
22830, Україна, Вінницька область, Ковалівка, вул. Соборна 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25495497
-
Адреса:
22830, Україна, Вінницька область, Ковалівка, вул. Соборна 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо; бензин А-95
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.09.2023 12:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
3680 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Бензин А-95
Кількість
350 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума206 930.00 UAH