• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: 3fec3582b7a248f580ea083ce6d3fa82
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-11-000987-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Коменергосервіс"
Замовник: КП "Коменергосервіс"
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Дата опублікування: 11.09.2023 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 000.00 UAH