-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системні блоки ПК, ноутбуки, сканери комп’ютерні
Оголошено тендер
163 200.00
UAH
Номер:
ba6a630b935f47cdb45215298d03e732
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-08-004218-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
163 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системні блоки ПК, ноутбуки, сканери комп’ютерні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
08.09.2023 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системні блоки ПК
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.10.2023
Ноутбук
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2023
Ноутбук
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2023
Сканер комп’ютерний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума163 200.00 UAH