• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))

Оголошено тендер

27 700.00 UAH
Номер: 520ff0ffa8b942dabcb67a15fb4c1cc0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-31-001817-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 27 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2023 13:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 700.00 UAH