• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95 (у талонах)

Оголошено тендер

1 133 219.40 UAH
Номер: 18439182fec441ada9d82f4ae498e55b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-06-007364-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницька обласна прокуратура
Замовник: Вінницька обласна прокуратура
Очікувана вартість: 1 133 219.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин автомобільний А-95 (у талонах)
Примітки: з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.09.2023 18:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 133 219.40 UAH