• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення

Оголошено тендер

782 138.35 UAH
Номер: 0316343dff8c4781b6f554b667dfbf0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-06-005415-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 782 138.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Дата опублікування: 06.09.2023 17:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума782 138.35 UAH