-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бокорізи, викрутки, головки торцеві, довгогубці, зубила, киянки, зажимні кліщі, ключі, круглогубці, кувалди, кусачки, молотки, ножиці, плоскогубці, полотна по металу, щітки
Оголошено тендер
1 216 000.00
UAH
Номер:
c72d5746ea83420db34522af55d552f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-005423-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 216 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бокорізи, викрутки, головки торцеві, довгогубці, зубила, киянки, зажимні кліщі, ключі, круглогубці, кувалди, кусачки, молотки, ножиці, плоскогубці, полотна по металу, щітки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
05.09.2023 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 216 000.00 UAH