-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)
Оголошено тендер
1 150 785.00
UAH
Номер:
d496a5673d994142a32e0f95a8ffd179
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-004040-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43930548
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збараж, майдан І.Франка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43930548
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збараж, майдан І.Франка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 150 785.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.09.2023 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 150 785.00 UAH