-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тримачі для випромінювачів та лінз і тримачі для нанопористих матриць з нанокомпозитами
Оголошено тендер
70 600.00
UAH
Номер:
569c287112be4f33a7a9b26a052e38a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-001468-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тримачі для випромінювачів та лінз і тримачі для нанопористих матриць з нанокомпозитами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріали
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
05.09.2023 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума70 600.00 UAH