-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети торфові (ДК 021: 2015: 09110000-3 (Тверде паливо))
Оголошено тендер
549 424.55
UAH
Номер:
9f820fd31ea94ebfad8433fe46df9466
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-000684-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
549 424.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети торфові (ДК 021: 2015: 09110000-3 (Тверде паливо))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.09.2023 10:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Брикети торфові
Кількість
154 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума549 424.55 UAH