-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро - 5), Дизельне паливо (Євро - 5))»
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
873c843042f649d6a3260e0978dab3de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-01-003985-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро - 5), Дизельне паливо (Євро - 5))»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2023 14:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума135 000.00 UAH