• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція (РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch) ДЕКАСАН (Decamethoxine) НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride) НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride) РЕОДАР (Electrolytes in combination with other drugs) ТРИСОЛЬ (Electrolytes) АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia) САНГІВА (Comb drug) БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ РОЗЧИН (Viride nitens) РІНАЗАЛ СПРЕЙ НАЗАЛЬНИЙ (Xylometazoline) РІНАЗАЛ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline) ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide) ЗІПЕЛОР (Benzydamine) ЗІПЕЛОР (Benzydamine) ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine) ЙОДДИЦЕРИН (Iodine) ТИМОЛОЛ (Timolol) ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin) ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin) ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol) ГЕПАРИН (Heparin) ОКСОЛІН (Oxolin) ТРИМІСТИН (Triamcinolone and antiseptics) МІРАМІСТИН (Myramistin) ОТОТОН (Comb drug) ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide) ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide) РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ (Oxymetazoline) САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol) СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide) ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid) ТОБРАМІЦИН (Tobramycin) ТРОПІКАМІД (Tropicamide) ФАРМАДИПІН (Nifedipine) ХЕПІЛОР (Comb drug) ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine) ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt) АМІОДАРОН (Amiodarone) АМІЗОН (Enisamium iodide) АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol) АНДИПАЛ-В (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics) АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid) БЕЛАСТЕЗИН (Comb drug) ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim) ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix) ГАВІСКОН (Comb drug) ДЕКВАДОЛ (Comb drug) ДРОТАВЕРИН (Drotaverine) ЛОПЕРАМІД (Loperamide) КАПТОПРИЛ (Captopril) КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics) КОРВАЛМЕНТ (Validol) ЛІЗАК (Comb drug) ЛОРАТАДИН (Loratadine) МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide) НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide) ПАПАЗОЛ (Comb drug) ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol) РИФАМПІЦИН (Rifampicin) РЕНАЛГАН (Pitofenone and analgesics))

Оголошено тендер

101 610.30 UAH
Номер: 371bcc119bce4a7cae0d6f7af6d90bc9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-01-001207-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 101 610.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція (РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch) ДЕКАСАН (Decamethoxine) НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride) НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride) РЕОДАР (Electrolytes in combination with other drugs) ТРИСОЛЬ (Electrolytes) АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia) САНГІВА (Comb drug) БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ РОЗЧИН (Viride nitens) РІНАЗАЛ СПРЕЙ НАЗАЛЬНИЙ (Xylometazoline) РІНАЗАЛ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline) ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide) ЗІПЕЛОР (Benzydamine) ЗІПЕЛОР (Benzydamine) ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine) ЙОДДИЦЕРИН (Iodine) ТИМОЛОЛ (Timolol) ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin) ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin) ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol) ГЕПАРИН (Heparin) ОКСОЛІН (Oxolin) ТРИМІСТИН (Triamcinolone and antiseptics) МІРАМІСТИН (Myramistin) ОТОТОН (Comb drug) ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide) ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide) РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ (Oxymetazoline) САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol) СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide) ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid) ТОБРАМІЦИН (Tobramycin) ТРОПІКАМІД (Tropicamide) ФАРМАДИПІН (Nifedipine) ХЕПІЛОР (Comb drug) ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine) ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt) АМІОДАРОН (Amiodarone) АМІЗОН (Enisamium iodide) АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol) АНДИПАЛ-В (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics) АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid) БЕЛАСТЕЗИН (Comb drug) ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim) ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix) ГАВІСКОН (Comb drug) ДЕКВАДОЛ (Comb drug) ДРОТАВЕРИН (Drotaverine) ЛОПЕРАМІД (Loperamide) КАПТОПРИЛ (Captopril) КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics) КОРВАЛМЕНТ (Validol) ЛІЗАК (Comb drug) ЛОРАТАДИН (Loratadine) МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide) НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide) ПАПАЗОЛ (Comb drug) ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol) РИФАМПІЦИН (Rifampicin) РЕНАЛГАН (Pitofenone and analgesics))
Примітки: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 01.09.2023 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума101 610.30 UAH