-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Оголошено тендер
9 000 000.00
UAH
Номер:
28889f2a55a94bbda9d86d01cbcb66b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-31-001170-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
31.08.2023 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 000 000.00 UAH