-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
326 409.60
UAH
Номер:
b052ae05c0c74c4caf26b23500c27750
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-28-006464-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
326 409.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Примітки:
Відповідно виділених коштів по кошторису на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.08.2023 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума326 409.60 UAH