-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо (свинина свіжа охолоджена без кістки, стегно куряче охолоджене, тушка курей охолоджена)
Оголошено тендер
186 600.00
UAH
Номер:
e0af247ed97047d2864c902492c1fd69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-28-004266-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад «Городнянський ліцей» Чернгівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05266369
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, Городня, вул. імені Петра Пиниці
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад «Городнянський ліцей» Чернгівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05266369
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, Городня, вул. імені Петра Пиниці
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
186 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо (свинина свіжа охолоджена без кістки, стегно куряче охолоджене, тушка курей охолоджена)
Примітки:
ДК 021:2015 (CPV) - код 15110000-2 - М’ясо . Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади; КЗ "Городнянський ліцей"; 05266369; Україна, 15100, Чернігівська обл., м. Городня, вул. імені Петра Пиниці, 21
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.08.2023 14:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Свинина свіжа охолоджена без кістки
Кількість
260 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Стегно куряче охолоджене
Кількість
520 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Тушка курей охолоджена
Кількість
480 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума186 600.00 UAH