• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи(Буряк, морква, цибуля, капуста білокачанна)

Оголошено тендер

21 991.00 UAH
Номер: 5f899a264ece4527ac9c2686a08f88e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-28-002947-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №71 Вінницької міської ради"
Замовник: Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №71 Вінницької міської ради"
Очікувана вартість: 21 991.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи(Буряк, морква, цибуля, капуста білокачанна)
Примітки: Місцезнаходження замовника: 21012, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 20 Березня, буд. 32. Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.08.2023 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 991.00 UAH