-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
26 486.23
UAH
Номер:
84253842bdd04dcbb5330215fc3a34ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-003575-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 486.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
25.08.2023 13:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
природний газ
Кількість
1.6 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума26 486.23 UAH