• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

66 600.00 UAH
Номер: 6c4607ba3b11485b8a5caf330e57a130
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-24-002961-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 66 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 24.08.2023 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється на розрахунковий рахунок постачальника
Сума66 600.00 UAH