-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код НК:024:2019 – 15115 - Центрифуга для банку крові. Код ДК:021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати. Центрифуга рефрижераторна з ротором - 1шт.
Оголошено тендер
2 100 000.00
UAH
Номер:
4ade55c02fa941b387f369f7f2979bbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-24-002385-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992179
-
Адреса:
88018, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Толстого, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992179
-
Адреса:
88018, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Толстого, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код НК:024:2019 – 15115 - Центрифуга для банку крові. Код ДК:021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати. Центрифуга рефрижераторна з ротором - 1шт.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.08.2023 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 100 000.00 UAH