-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Оголошено тендер
439 200.00
UAH
Номер:
5d27bde06d2a4d78a83e8d712d7a19b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-07-002327-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ (ЦЕНТР) НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42534188
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ (ЦЕНТР) НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42534188
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
439 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.08.2023 13:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
багатофункціональний пристрій
Кількість
18 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума439 200.00 UAH