• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Оголошено тендер

306 210.00 UAH
Номер: 12da1375bee7485bb7ff1a246bd46e33
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-09-002680-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 306 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для ванної кімнати та кухні
Примітки: ДП "НАЕК "Енергоатом" (01032, м. Київ, вул. Назарівська, 3; ЄДРПОУ 24584661, діяльність в окремих сферах господарювання), ВП «Рівненська АЕС» (ЄДРПОУ ВП: 05425046; 34400, Рівненська обл., м. Вараш).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування: 09.08.2023 14:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума306 210.00 UAH