-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №80"Дніпровської міської ради за адресою:м.Дніпро, вул. Аеродром, буд.268
Оголошено тендер
866 064.37
UAH
Номер:
7c7b6875462c4b16a868e99beba9d571
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-04-003498-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
866 064.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №80"Дніпровської міської ради за адресою:м.Дніпро, вул. Аеродром, буд.268
Примітки:
UA-2023-07-12-011132-a
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471)Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Дата опублікування:
04.08.2023 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №80"Дніпровської міської ради за адресою:м.Дніпро, вул. Аеродром, буд.268
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума866 064.37 UAH