• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з обслуговування лабораторних хроматографів з оновленням програмного забезпечення

Оголошено тендер

1 800 000.00 UAH
Номер: 5ab960daa3704f6e868ab8d500513132
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-03-000830-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Очікувана вартість: 1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обслуговування лабораторних хроматографів з оновленням програмного забезпечення
Примітки: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 03.08.2023 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 800 000.00 UAH