-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
СВРЗ-23Т_011_ВО: ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту (дріт зварювальний)
Оголошено тендер
141 600.00
UAH
Номер:
759cee4bf5634803a7e28f4b8fecc70a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-03-000079-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82405, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82405, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
141 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
СВРЗ-23Т_011_ВО: ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту (дріт зварювальний)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
03.08.2023 08:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума141 600.00 UAH