-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Підготовка, проведення та обробка результатів повторного складання тестового екзамену ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Сестринська справа (вітчизняні)
Оголошено тендер
3 884.04
UAH
Номер:
29a76d0a1ff84d0082a4c97e963fc7a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-28-000557-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011166
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул. Медична, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011166
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул. Медична, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 884.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підготовка, проведення та обробка результатів повторного складання тестового екзамену ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Сестринська справа (вітчизняні)
Примітки:
Відсутня конкуренція з технічних причин серед виконавців, які можуть надати таку послугу, закупівля здійснюється з урахуванням особливостей без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
80320000-3 Послуги у сфері медичної освіти
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.07.2023 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 884.04 UAH