-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей за кодом CPV за ДК 021:2015 – 22990000-6 (придбання канцтоварів - обкладинки на судові справи)
Оголошено тендер
186 750.00
UAH
Номер:
eb516111dd6c40819ae4931a76427ff0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-003145-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
186 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей за кодом CPV за ДК 021:2015 – 22990000-6 (придбання канцтоварів - обкладинки на судові справи)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.07.2023 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей за кодом CPV за ДК 021:2015 – 22990000-6 (придбання канцтоварів - обкладинки на судові справи)
Кількість
81195 штуки
Період постачання
до 30.09.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума186 750.00 UAH