-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішні жалюзі вертикальні тканинні
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
cd485a779c1e4e3a8f00041d56294d03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-26-003780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Внутрішні жалюзі вертикальні тканинні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилю
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.07.2023 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума30 000.00 UAH