-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
нафта і дистиляти
Оголошено тендер
48 880.00
UAH
Номер:
07f6dfba9341497b82bbc0c01e7a830f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-25-003657-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932587
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Хмельницького Богдана, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932587
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Хмельницького Богдана, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.07.2023 16:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 880.00 UAH