-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Павла Чубинського с. Перейма в Подільському районі Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
3 994 000.00
UAH
Номер:
475671f92e0247a0b41d55000f442745
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-25-001916-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668567
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(з), пров.Коритнянський, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668567
-
Контактна особа:
Золотарьова Наталія +380954718516 balta_blagoustriy@ukr.net
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(з), пров.Коритнянський, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 994 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Павла Чубинського с. Перейма в Подільському районі Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.07.2023 11:03
Дата модифікації:
25.07.2023 11:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Павла Чубинського с. Перейма в Подільському районі Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 994 000.00 UAH